Lühikesed ripsmed? Nõrgad ripsmed? Rikutud ripsmed? Kasutad ripsmetušši, ripsmekoolutajat, kunstripsmeid või ripsmepikendusi igapäevaselt. Sul on viletsad ripsmed stressi, haiguse, hormoonide või meditsiinilise ravi tõttu. Looduslik palsam ripsmetele ja kulmudele - looduslik ripsmeseerum Asiilanna.

The Star by Asiilanna  ripsmeseerum on looduslike koostisosadega seerum, mis toidab ripsmejuurt ning ergutab ripsmete kasvu. Ripsmed muutuvad tugevamaks, pikemaks, paksemaks, tumedamaks ja volüümikamaks (kurvi). Eriti soovituslik kasutada neile, kellel on vähene ripsmekasv. Esmaseid tulemusi märkad juba 2-3 nädala pärast, aga parema tulemuse saavutamiseks  kasutada vähemalt 2-3 kuu vältel regulaarselt 1-2 korda päevas. Võib kasutada ka kulmude kasvu ergutamiseks. Seerum sobib sensitiivsele nahale.

oilfree copy.png
crueltyfree copy.png
parabenfree copy.png
frageance copy.png

ÕLIVABA

Kasutada koos ripsmepikendustega - tugevamad ripsmed, ripsmepikendused püsivad kauem, enneta allergia tekkimise võimalust.

LOOMASÕBER

Ei ole loomade peal testitud. 

PARABEENIVABA

Kliiniliselt testitud. EU-heakskiidetud koostisosad. 

PARFÜÜMIVABA

Seerum on nahasõbralik. Sobib allergikutele. 

Coralline-Seaweed.jpeg
indigo .jpeg
thuya.jpeg
Kalonji-Seeds.jpeg
Terminalia_chebula_unripe_fruit.jpeg
fo-ti_aged_root_edited.jpg

Indigolehed on rikastatud aminohapete ja polüsahhariididega, mis on kasulik ripsmetekasvu aktiveerimiseks ja stimuleerimiseks.

Elupuu on Hiina meditsiinis oluline funktsioon vere jahutamisel ning soodustab karvakasvu, muutes karva tumedamaks.

Koralliekstrakt on hiina ravimtaim, mis sisldab olulisi mineraale ja stimuleerib naha uuendamist, muutes keha nooremaks. Kasutatakse nõrkade luude raviks, ja ripsme ja juuste väljalangemise ning enneaegse hallinemise vältimiseks.

Haritaki vili ehk tindipähkel sisaldab terflaviin B, puuviljahapet, mida leidub puuviljas või marjas, milles on karvale vajalikud antioksüdandid.

Mustköömen on kasutatud sadu aastaid ja mustköömne õli on kasutatud nahahaiguse kui ekseemi raviks ja külma sümptomite raviks.

Fo-Ti juur ehk konnatatar Hiina ravitaim, mis muudab keha nooremaks. Kasutatakse nõrkade luude raviks, samuti ka ripsme ja juuste väljalangemisel ning hallinemise ennetamiseks. 

INCI: Aqua, Alcohol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Indigofera Tinctoria Leaf Extract, Nigella Sativa Seed Extract, Thuja Orientalis Extract, Polygonum Multiflorum Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Terminalia Chebula Fruit Extract

Oluline teada:

 • Esmalt eemaldada kontaktläätsed ja meik.

 • Kasuta seerumit 1-2 kord päevas.

 • Kasuta seerumit nagu silmalainerit.

 • Kui silmad vesitavad öösiti, siis  seerumit kasutada päevasel ajal. 

 • Seerumi silmasattumisel loputa silmi veega.

 •  Silmade punetuse või allergia tekke korral lõpetada seerumi kasutamine ja vajadusel konsulteerida arstiga.

 • Ära hõõru silma aplikaatoriga.

 •  Hügieen - ära jaga sõpradega!

 •  Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 •  Silma või silmalau  vigastuse või haava korral lõpetada seerumi ja kosmeetika kasutamine. 

 •  Mitte kasutada rasedatel, imetamise  ja keemiaravi ajal.

 •  Eelnevalt ravitud silmahaiguse ja silmaoperatsiooni korral küsida nõu arsti käest.